7 Ocak Taraftarlar Derneği’nden Başkan Akıncıya Ziyaret

7 Ocak Taraftarlar Derneği’nden Başkan Akıncıya Ziyaret

Osmaniye 7 Ocak Taraftarlar Derneği Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Avukat Ali Turgay Akıncı’yı makamında ziyaret etti.26.05.2017 21:24
RESUL ÖZDİL

Ziyarette konuşan 7 Ocak Taraftarlar Dernek Başkanı Sedat Köle yeni seçilen Başkan Akıncı ve Yönetimine başarılar diledi.
Başkan Köle “Öncelikle bizi ağırlayan Ali Turgay Akıncı Beye teşekkür ediyor yeni yönetimine ve kendisini hayırlı olsun diyoruz. Tabiki görevlerine seçilen isimleri ziyaret etmenin Osmaniye kamuoyunda güzel bir yeri var. Bizde bu alanlar ziyaretler gerçekleştiriyoruz ama siyasi partilere hayırlı ziyaretlerimiz dernek olarak nadirdir. Milliyetçi Hareket Partisi bizim doğup büyüdüğümüz yer  olduğu için bu davayı çok hizmet ettik bu saatten sonrada hizmet edecek insanlara kolay gelsin dileklerimizi sunarak hayırlı olsun demek MHP binasındayız. Ziyarete katılan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Akıncı ise 7 Ocak Taraftarlar Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ettiğini ifade ederken Uzun bir zaman sonra profesyonel lige çıkan Osmaniyespor FK'nın Şampiyonluğu pay sahibi olduğunu ifade etti.
MHP Merkez İlçe Başkanı Akıncı  “7 Ocak taraftarlar derneğinin nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Hoş geldiler şeref verdiler. Bir şehrin gelişmesinde spor kulüpleri özellikle futbol kulüpleri çok önemlidir. Osmaniyesporumuz bu sezon uzun bir aradan sonra profesyonel lige çıkmayı başardı. Osmaniyesporumuz profesyonel lige çıkmasında 7 Ocak Taraftarlar Derneği’nin çok büyük katkısı var. Bu anlamda sizlere çok teşekkür ediyorum. Bize gerçekleştirdiğiniz hayırlı olsun ziyareti bizleri çok memnun etti. Ben şuna inanıyorum MHP’nin içinde olmadığı hiçbir Osmaniye kamuoyunda karşılık bulmaz. Bu futbolda da böyledir, STK’larda böyledir, başka toplumsal olaylarda da böyledir, siyasi sahnede de böyledir. Eğer Osmaniye’de bir şey olacaksa MHP’nin, Ülkücülerin katkısı ile olacaktır. 

Osmaniyesporumuza sizin verdiğiniz katlılar önemli, taraftar grubu olarak bir sezon boyunca yaz kış, yağmur çamur demeden . Deplasman kendi evimiz demeden takıma sürekli destek verdiniz. Bu anlamda Osmaniye size müteşekkir. 
Bizler 29 Nisan’da seçildik, seçildiğimiz günden buyana misafirlerimizi ağırlıyor teşkilat işlerini yapıyoruz.  Ben ve yönetimim STK’larla, futbol kulüpleriyle, Ülkücü kamuoyu ile sürekli iç içe olmayı hedefliyoruz ve istiyoruz.  Teşkilat çalışmalarında da  bu anlamda daha sık görüşeceğiz bizim yapabileceğimiz ne olursa  Osmaniyespor için 7 Ocak Taraftarlar Derneği için her zaman yanınızda olacağız. Arkanızda sağında solunuzda değil.  Osmaniyesporun maçalarını da elimizden geldiği kadar takip edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: www.osmaniye2023.com

Diğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ