Yazar Bekir Manav Osmaniye’ye Geliyor

Yazar Bekir Manav Osmaniye’ye Geliyor

3.Osmaniye Kitap Fuarı Kapsamında Katılımcı Yazarlar Netleşmeye Başladırn27.11.2018 00:00
7-16 Aralık arasında 3.Osmaniye Kitap Fuarı kapsamında katılımcı yazarlar netleşmeye başladı. Geçen yıl, özellikle Kayı Romanlarıyla Osmaniyelilerin kitaplarına ilgi gösterdiği yazar Bekir Manav, 7.Aralık’ta başlayacak olan kitap fuarına katılım sağlayacak.
Kitap fuarıyla ilgili konuşan yazar Manav, şunları söyledi.
“Kitaplar medeniyetlerin aynasıdır, kitaplarda okuyucu kendisini görür, kimliğini görür, aslında kitaplar anlaşılmakla sevilir. Muasır medeniyetler kavramına çağ ve teknoloji ne kadar ileride olursa olsun, kitaplarla ulaşılabilir. Bu anlamda Osmaniye’de her yıl düzenlenen kitap fuarı büyük bir kültür hizmetidir. Anadolu’nun güzide şehirlerinden olan, has Yörük ve Türkmen, Oğuz Ata’nın evlatlarının olduğu şehitler diyarıdır Osmaniye. Böylesine güzide bir şehirde kitaplarımızla bulunmak benim için onurdur. Osmaniyelilerin geçen yıl kitaplarıma ilgi göstermesi beni ayrıca memnun etti. Bu yıl düzenlenecek olacak kitap fuarını sabırsızlıkla bekliyorum. Osmaniye’de son kitabım ARZ ve kitaba bağlı ARZ projemizde yer alacak ekibimizi Osmaniyeliler oluşturuyor. Arz adında internet dizisi çekiyoruz ve dizi oyuncularımızın da tanıtılacağı, yine ARZ isimli bestemizle 11.Aralık.2018 tarihinde saat 19:30’da gönüllere hitap edilecek ARZ GECESİ yapacağız. Yüreği güzel, gönlü şerefli, seçilmiş yiğitlerin diyarında bulunmak ayrı bir sevinç. Bu vesile ile tüm Osmanyelileri yaklaşan kitap fuarına ve 11.Aralık.2018 tarihinde Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’nde 19:30’da yapacağımız ARZ GECESİ’ne davet ediyorum,” dedi.
Osmaniye Kitap Fuarı bu yıl Osmaniye Valiliği yanı, Masal Park karşısında gerçekleşecektir.
ARZ kitabı yazarı Bekir Manav’ın konuk olduğu ARZ GECESİ, 11.Aralık.2018 Saat:19:30’da Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşecektir.

Diğer OSMANİYE haberleri

  • PAYLAŞ