SP Hastası Genç, Hayranı Olduğu Dizinin Oyuncularıyla Tanıştı

SP Hastası Genç, Hayranı Olduğu Dizinin Oyuncularıyla Tanıştı

Osmaniye’de 15 gün önce polis olma hayali gerçekleşen Serebral Palsi (SP) hastası genç, tedavi için gittiği İstanbul’da hayranı olduğu dizinin oyuncularıyla bir araya geldi. 29.03.2018 11:36

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’in girişimleriyle Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın setini ziyaret eden 16 yaşındaki Talha Tozluklu, Rıza Baba ve ekibiyle tanıştı. 

Kavacık’ta dizinin yapımcısı Erler Film’e ait platoda yönetmen Orhan Oğuz ve oyuncular Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Onur Bay (Tekin) ve Tunç Oğuz (Arda) ile buluşan Talha, ekiple diziye ve özel hayatlarına dair keyifli sohbet etti. 

En büyük tutkusunun “Arka Sokaklar” olduğunu belirten Talha, dizinin son 8 sezondur tüm bölümlerini ve tekrarlarını hiç kaçırmadan takip ettiğini ifade etti.

Rıza Baba ve ekibinin büyük sevgi gösterdiği SP hastası gencin yaşadığı sevinç ve mutluluk gözlerinden okundu. 

Talha’nın Arka Sokaklar’ı izlerken adeta kendisinden geçtiğini kaydeden annesi Maşite Tozluklu, “Dizinin yayınlandığı gün eve ne misafir kabul ediyoruz ne de biz bir yere gidiyoruz. Ailecek cep telefonlarını ve bilgisayarı kapatıp ekran başına geçip sessizce diziyi izliyoruz. Oyuncak silahını ve telsizini eline alan Talha, ekibin operasyon heyecanını yaşıyor. Arka Sokaklar’dan dolayı Cuma akşamları kapalı gişeyiz” diye konuştu.

Dizide Rıza Baba’yı canlandıran Zafer Ergin, Serebral Palsi hastası Talha’yı “Başkomiser” olarak ekibinde görmek istediğini söyledi. 

Gencin hastalığı ve tedavi süreciyle ilgili ailesinden bilgi alan Yönetmen Orhan Oğuz ise “Talha’yı bir nebze de olsa mutlu edebildiysek ne mutlu bize” dedi. 

Talha, kendisini hayranı olduğu dizinin oyuncularıyla buluşturan Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’e teşekkür etti. 

Diğer OSMANİYE haberleri

  • PAYLAŞ