Osmaniye Belediyesi 2019 Yılı Bütçe Görüşmeleri Tamamlandı

Osmaniye Belediyesi 2019 Yılı Bütçe Görüşmeleri Tamamlandı

Osmaniye Belediyesi’nin 2019 yılı bütçe görüşmeleri tamamlandı. Kasım ayı Belediye Meclis toplantısında Su, İlan-Reklam ( Tabela) tarifelerine 2019 yılı için zam yapılmaması kararı alındı.19.11.2018 00:00

MHP ve Ak Parti meclis üyelerinin oy birliği ile alınanrnkarar ile ilgili konuşan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Ülkemizernyönelik oynanan ekonomik ve türlü oyunlara karşı Osmaniye Belediyesi olarak milletimizinrnve devletimizin daima yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum.rnOsmaniyeli hemşerilerimize Türkiye’nin en ucuz içme suyu kullanım imkânırnsağlayan il belediyelerinden birisi olarak 2019 yılı için zam yapmama kararırnaldık.  İçme suyunun yanı sıra ilan-rnreklam ( tabela)  tarifelerinde de zamrnyapılmadı. Değerli hemşerilerimizin refahını düşünerek aldığımız bu karardarnemeği geçen tüm belediye meclis üyelerimize teşekkürrnediyorum.” Dedi.   

rnrn

Osmaniye Belediye Meclisi, Kasım ayı olağan birleşimindernOsmaniye Belediyesi 2019 yılı bütçesini 466 Milyon 165 bin Türk Lirası olarakrnkabul etti.     

Diğer OSMANİYE haberleri

  • PAYLAŞ