Nöbetçi Noter Adana

Nöbetçi Noter Adana

Adana nöbetçi noter listesi sorgula; Adana nöbetçi noter olarak , adana ili başta olmak üzere tüm Türkiye’de devreye girecek. Hafta sonu, cumartesi, pazar ve fazla mesai saatlerinde vatandaşlara hizmet verecek. Alım satım işlemleri, Araç otomobil alım satımları, ev alıp satma, ihtarname gibi bir çok hizmeti verecekler.rn13.04.2019 23:56
Adana nöbetçi noter listesi sorgula; Adana nöbetçi noter olarak , adana ili başta olmak üzere tüm Türkiye’de devreye girecek. Hafta sonu, cumartesi, pazar ve fazla mesai saatlerinde vatandaşlara hizmet verecek. Alım satım işlemleri, Araç otomobil alım satımları, ev alıp satma, ihtarname gibi bir çok hizmeti verecekler.

Adana Nöbetçi Noter

İnternet sitemizden Adana  ilinde nöbetçi noterleri sorgulayarak; hangi noterin açık olduğunu, resmi tatillerde, cumartesi, pazar, hafta sonu ve mesai dışında hangilerinin hizmet vereceği sorgulanabilecek. Vatandaşlar kaçıncı noterin, nöbetçi noter olduğunu tespitinin ardından ilgili notere giderek işlemlerini kolayca yapabilecek.

Adana Nöbetçi Noter Sorgulama

Adana’nın  nüfus yoğunluğunun fazla olduğu ilçelerde yoğunluğa göre nöbetçi noter sayısı belirlenecek. Büyük ilçelerde birden fazla nöbetçi noterin çalışması planlanıyor.

Adana’da hangi ilçede hangi noter nöbetçi sitemizden sorgulanabilmektedir.

Aşağıdaki hızlı menüden ilçenizi seçerek noterlerin telefon, fax, adres gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz;


Etiketler: Adana Nöbetçi Noter -Nöbetçi Noter Adana

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ