Dr.Noyan Aydın'ın önü kesilmek mi isteniyor ?

Dr.Noyan Aydın'ın önü kesilmek mi isteniyor ?

Kadirli İyi Parti Belediye Başkanı A.Adayı Noyan Aydın'ın aday olmaması için bazı partililerin önünü kesmek için çalışma yaptığı iddia ediliyor. 28.12.2018 08:44
Kadirli İyi Parti Belediye Başkanı A.Adayı Noyan Aydın'ın aday olmaması için bazı partililerin önünü kesmek için çalışma yaptığı iddia ediliyor. 

Kadirli'de İyi Parti kuruluşunda maddi manevi yardımları olan Ömer Bağcı'yı herkes tanır dürüst,çalışkan ve başarılı bir kişidir.Bu kişinin amacının ilerde milletvekili olmak istediğini biliyorum.Ömer bey Osmaniye'de ve Kadirlide partisi ile sorunu yok olmazda.İl ve ilçe teşkilatı ile başkanları ile arası çok iyi.Başka bir kişi ise iddialara göre; ilerde milletvekili olmak istiyor ve çevresinde bir kaç kişi ile Ömer Bağcı ile il ve ilçe başkanlarını istemiyor.Tek amaçlarının il ve ilçede başarısız olacak kazanamayacak bir belediye başkan adayının çıkması için çalışıyor.

Kadirlide CHP ile ittifak olmasını istemiyor.Profili yüksek adaylar hakkında Genel Merkeze kötü, yalan yanlış bilgiler vererek kulis yaptırıyor.Hatta gizli görüşmeler yaptığı ileri sürülüyor.

Bu ismini vermek istemediğim şahısın kendi siyasi çıkarları için Partiye zarar verdiğini düşünüyorum. Bu şahıs ve ekibi Osmaniye'de Davut Çuhadar'ın aday olmasını sağladığını düşünüyorum.

Davut Çuhadar önceden Osmaniye'de belediye başkanlığı yapmış ve pekte başarılı olamamıştır.Kadirli'de de Noyan Aydın gibi herkes tarafından sevilen sayılan başarılı bir Aday Adayının önünü kesmek için çalışma yaptığı gelen duyumlar arasındadır.Genel Merkez eğer bu şahsın ve ekibinin yalan ve iftiralarına inanır da Noyan beyi aday yapmazsa herkes bilsin ki bu kişi ve ekibi amacına ulaşmış ve ileriki planlarına zemin hazırlamış olacaktır.

İyi Parti Kadirli'de belediyeyi almak istiyorsa Noyan Aydın'ı başkan adayı göstermelidir aksi taktirde önceki aldığı oyların yarısını bile alamaz benden söylemesi.Burhan Demircioğlu

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ