İŞKAD ÜYELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

İŞKAD ÜYELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR
Osmaniye İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Feride DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri, kadınları girişimci yapmak için geceli-gündüzlü bir çalışma yapıyorlar.05.09.2013 14:54

Osmaniye İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Feride DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri, kadınları girişimci yapmak için geceli-gündüzlü bir çalışma yapıyorlar.

 Resmi kurumlarla görüşerek kadınlara girişim konusunda destek arayışı içinde bulunan İŞKAD Başkanı Feride DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri, derneğe kayıtlı bayan üyelerini de iş yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinliyor. Çözümü konusunda bilgi alış verişinde bulunup onlara moral veriyorlar.

İŞKAD Başkanı Feride DEMİR, Osmaniye’de “ KADINLAR DA GİRİŞİMCİ OLSUN”projesi kapsamında yogun çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Bu konuda resmi kurum ve özel sektöründe yardım ve desteklerini bekliyor, şimdiden kendilerine teşekkürlerimizi szunuyoruz” diyor.

ALKIŞLARIMIZ İŞKAD İÇİN OLSUN

Biz de basın olarak  Osmaniye`de evlerinde denizde yaylada orda burada ayaklarını uzatıp yatma keyif çatma yerine insanlara faydalı olabilme adına kıymetli zamanlarını ayırarak ve her türlü maddi-manevi fedakarlığı da düşünmeyerek TAKDİRE ŞAYAN çalışmalara imza atan başta İŞKAD Başkanı Feride DEMİR hanımefendi olmak üzere İŞKAD`ın çalışkan fedakar yönetim kurulu üyelerini canı gönülden kutluyorum.Bahtınız ve yolunuz açık, başarılarınız daim olsun” diyoruz. Hasan KILIÇ


Etiketler: -

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ