Cingöz “Çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hâkim kılacağım”

Cingöz “Çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hâkim kılacağım”

İş adamı Adem Cingöz, Osmaniye Sanayi ve Ticaret Odası (OTSO) Başkanlığına aday olduğunu açıkladıktan sonra seçimde hız kesmeden oy kullanacak seçmen ziyaretlerini sürdürüyor. 05.04.2018 17:32

Cingöz, Adaylığımızı açıkladıktan sonra gösterilen ilgi için bizleri onurlandıran destek vereceklerini ifade ederek “daha fazla çalışmamıza vesile olan dostlarımıza teşekkür ediyorum” Dedi.

Cingöz, Bu seçimde 8. guruptan güçlü bir şekilde çıkarak Osmaniye'ye gönül vermiş arkadaşlarımızla Osmaniye'nin ekonomisini canlı tutacak projeler üreterek, gelişen ve büyüyen yeni Türkiye'ye katkı sağlamamız gerekiyor. Değişim ve gelişim için bu seçimin Osmaniye adına önem arz ettiğini söyledi.

OTSO Bakan Adayı Cingöz, "Tüm Sanayici, İş adamı ve Esnafımızı kucaklayan bir anlayışı hakim kılarak kazandığımda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımı sürdüreceğim. Sorunları tespit eden, proje ve çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hâkim kılacağım. Birlik ve beraberlik içerisinde her geçen gün büyüyen ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen şehrimizi bölgesinde güçlü bir ekonomiye sahip iller arasında yer alması için var gücümüzle çalışacağım" dedi.

Cingöz, Osmaniye büyük şehir olma yolunda ilerlerken bu süreçte her anlamda kendisini yenilemek zorunda Güçlü bir ekonomi için üreten ürettiğini pazarlayabilen bir anlayışın güçlenmesi ve yatırımcıların öz güveninin artması için gerekli çalışmalar yapılmalı ve Osmaniye kısa zaman içerisinde hak ettiği yaşanabilir ve ekonomik değere kavuşmalıdır Diyerek sözlerini tamamladı. 

Kaynak: RESUL ÖZDİL / www.habertanikgazetesi.com

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ